Air Cargo RFS

Transport towarów lotniczych drogą lądową.

TRANSPORT ŁADUNKÓW MIĘDZY LOTNISKAMI KRAKÓW

Profesjonalizm i dostosowanie się do wysokich wymagań naszych klientów pozwala nam przez szereg lat perfekcyjnie realizować transport ładunków między lotniskami Kraków.

Lider Air Cargo RFS

Specyfika usługi wymaga wysokich kompetencji na wielu płaszczyznach. Na zlecenie agentów linii lotniczych z powodzeniem realizujemy  transporty ładunków z lotniska na lotnisko. Każdego dnia nasza wykwalifikowana i biegła w znajomości przepisów kadra transportuje ładunki z tzw. off-line-airports do głównych portów przeładunkowych. Naszą główną specjalizacją jest Air Cargo RFS Kraków i to właśnie na tym obszarze zyskaliśmy miano fachowego i pewnego partnera dla wielu firm oczekujących najwyższej jakości usług.

Dbałość o szczegóły

Dbamy o dopełnienie wszystkich uwarunkowań prawnych i działamy zgodnie z unijnymi dyrektywami. Ugruntowana pozycja na rynku air cargo rfs Kraków gwarantuje dostawę towarów bez opóźnień. Błyskawiczne i pełne dopełnienie związanych z przesyłkami formalności leży w naszej gestii i posiadanych kompetencjach. Jednym z naszych flagowych założeń jest szybka rotacja powierzonych ładunków.

Gwarancja jakości

Zdajemy sobie sprawę z powagi zadania, jakiego się podejmujemy. Na każdym etapie powierzony towar jest monitorowany i właściwie zabezpieczony. Długoletnie doświadczenie i nieustanny rozwój to gwarancja nie tylko wysokiej jakości usług, ale też wzorowej i wieloletniej współpracy.

Wyślij Zapytanie

Jeśli potrzebujesz oferty lub informacji dotyczących naszych usług napisz do nas? Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedź zwrotna była szybka oraz dostosowana do Twoich potrzeb.