Compex O Firmie

Kilka informacji dotyczących naszej firmy oraz usług.

COMPEX LOGISTICS

Compex czyli profesjonalizm, doświadczenie, najwyższa jakość, praktyka i dbałość o dokładną informacje tak działamy od 1998 roku do chwili obecnej. Nasze biuro znajduje się w Krakowie. Nieprzerwanie od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, wciąż podnosząc nasze kwalifikacje, ulepszając flotę i będąc elastyczni w swoich działaniach.
Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie towarów lotniczych droga lądową, jak również w transporcie krajowym, międzynarodowym i w spedycji na terenie kraju i całej Europy. Auta dostosowane są do każdego rodzaju transportu a wyszkoleni kierowcy docierają do miejsc dostaw bezpiecznie i na czas. Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego powierzonych nam towarów w wysokości 500 000 EUR na każde zdarzenie..
Nasz zespół pracuje w pełnym zaangażowaniem oraz pasją. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta dzięki temu możemy bezbłędnie i precyzyjnie dopasować nasze usługi do potrzeb i wymagań naszych partnerów biznesowych.
Pracujemy w oparciu o przepisy konwencji CMR w ruchu międzynarodowym oraz prawa przewozowego.

  • Wieloletnie doświadczenie – od 1998 roku

  • Profesjonalne podejście do każdego zlecenia
  • Specjalizacja w transporcie towarów lotniczych drogą lądową

NASI KLIENCI O NAS

Każdego dnia staramy się, aby nasza obsługa klienta było na najwyższym poziomie – o czym świadczą poniższe opinie. To tylko ułamek z pośród wielu zadowolonych. Zapoznaj się i dołącz do nich!

Jedną z największych zalet firmy to terminowość i wysoka jakość usług. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!

ZADOWOLONY KLIENT

COMPEX od wielu lat realizuje nasze zlecenia na najwyższym poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnych cen za usługi.

ZADOWOLONY KLIENT

Terminowość i wysoka jakość usług to zaleta tej firmy, a dopełnieniem tego są atrakcyjne ceny i serdeczna komunikacja.

ZADOWOLONY KLIENT
0
Stałych Klientów
0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowanych Zleceń
0
Kilometrów Rocznie

Potrzebujesz Więcej Informacji?

Jeśli potrzebujesz oferty lub informacji dotyczących naszych usług napisz do nas? Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedź zwrotna była szybka oraz dostosowana do Twoich potrzeb.